| 09Viviana a întrebat:

Cei care se joak miss bimbo, deci eu mi-am facut cont am jucat putin iar alta data cand am intrat nu a mai mers si asa cu mai multe conturi oare dc? ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| 09Viviana explică:

Nu stiu am jucat putin pentru ca apoi nu am mai putut intra deci ce pot face

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Păi dacă ai jucat numai puţin atunci înseamnă că nu ai level mare. Deci dacă nu te mai lasă să te îmbraci sau să mergi la cumpărături atunci trebuie să îti scrie acolo undeva Reset your bimbo sau ceva de genul acesta. Dai acolo şi începi din nou cu level 1. Succes! E foarte frumos jocul!

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Buna! Pai eu ma joc miss bimbo si imi place foarte mult. Pai daca ai jucat putin inseamna ca ai level mic deci inseamna ca daca nu ai mai jucat a murit pentru ca nu i-ai mai dat de mancare. Daca vrei sa joci din nou, Intra pe cont si ai acolo undeva Reset your bimbo sau ceva de genul. Apasa un click acolo si incepi de la level 1 din nou.Si ai grija sa nu o lasi sa moara de foame. Sper ca ti-am fost de folos.

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Scuza-ma ca am lasat de doua ori. Dar nu stiu ce are netul. Am crezut ca s-a sters primul mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai putut inta pentru ca ca caracterul taua murit fiind ca nu l-ai hranit

| NykOlL a răspuns:

Pai. si eu joc miss bimbo... nu a mai mers parola sau ti-a zis ca bimbolina e moarta?! scuze... eu joc de ceva timp de c-am 300 de zile, si am cont de lv 21! tu la ce lv esti?