| Roxana0606 a întrebat:

Cel mai amuzant lucru facut la betie!
Fundabig grin

2 răspunsuri:
| ThisSummerIsZu a răspuns:

Pai sa vedem... in excursie clasa 10 parca trecut de 3 noapte eu cu inca un prieten(manga amn2) punem 2 colege sa ne imbrace in hainele lor, sa ne macheze, tot tacamul. Toate bune si frumoase pana acu. Dar intram in camere la colegi/colege sa facem misto de ei pana intram in camera la dirigulaughing dormea omul si noi ne stiind ca e dirigu ne am pus in pat cu el incepand sa l mangaiemlaughing. Doamne ce vremuri :X:X
P. S : am uitat sa mantionez s a trezit si a ras si el... dupa ce ne am trezit a doua zi si am constientizat ce am facut 2 luni creca nu l am mai privit pe dirigu in ochii.

| Chicet a răspuns:

Cu toate ca imi mai ramasese putina constiinta in cat sa cunosc ceasul prietenii au reusit sa ma faca sa ii cred!
Ma uitam la cea si vedeam ca este ora 2 dar prietenii imi spuneau ca este 9 si ghici ce i-am crezut!laughing)