| anonim_4396 a întrebat:

Ceva filme despre si cu adolescenti?(am vazut deja foarte multelaughing ) si, ce parere aveti despre filmul Thirteen? daca nu l-ati vazut ar trebui sa il vedeti, e foarte frumos; 3.

3 răspunsuri:
| nowar a răspuns:

Am vazut filmul dar nu mi se pare frumos ci mai degraba foarte realist (cutremurator la ce se intampla in ziua de azi)e totusi cam trist.sad

| nowar a răspuns:

Mean Girls 1 si 2
Easy A
In the land of women
Bandslam
Scooby doo the mistery begins
Greta
The perfect man
! 7 again
A walk to remember
Diary of a Wimpy Kid(vezi si tu ca sunt mai multe parti)
Breakfast club ( e preferatul meu big grin )
X-men
love at the first hiccup
John Tucker must die
Alice in Wonderland
Dirty dancing
Mermaids
That's what I am ( e frumos.mie mi-a placut)
Juno
She's all that ( poveste mai mult de dragoste, mi s-a parut cam slabut filmu dar daca te plictisesti merge :-J )
Prom
Teen spirit
Sleepover
Picture this!( foarte amuzant happy )
Saving Shiloh
Léon
Wild child ( am ras mult )
Freaky friday
It's a boy/girl thing
The clique
Raise Your Voice
10 Things I Hate About You
New York Minute
When In Rome
Vizionare placuta big grin

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Mean girl 1 si 2
The girl next door
Love at first hiccup
Win win
Triple dog
Galerianki
Da am vazut fimul, mi s-a parut interesant, dar m-a enervat foarte mult la sfarsit pentru ca fata aia dadea vina pe cealalta. Dar totusi mi-a placut filmul. Daca mai sti filme de genul lui Thirteen, te rog sa-mi spuiwinking
Sper ca te-am ajutat happy!