| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste filme cu adolescenti cum ii acum generatia asta de exemplu : sex, droguri, chefuri si asa mai departe cum a fost filmul thirteenhappy funda

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Serialul „Skins UK" ar fi exact pe temă.
Cât despre filme, zic că se potrivesc: Cruel Intentions (1999), Towelhead (2007), Spun (2002), Havoc (2005), Kidulthood (2006), Kids (1995), Daydream Nation (2010), Candy (2006), Trainspotting (1996).
Vizionare plăcută.

3 răspunsuri:
| Areen a răspuns:

Spring Breakers apare prin iunie, si va fi cel mai tare film cu adolescenti! sex, droguri, chefuri, politie. nebunii adolescentine, you know!

| MaryyraM a răspuns:

Freaky Friday sau weekend cu mama.