| anonim_4396 a întrebat:

Ceva ponturi pentru a agata fete la liceu de la mine din clasa? Vreau sa mentionez ca cam toate sunt foarte destepte. Ultima medie de intrare la mine in clasa a fost 9.84--CONSTANTA POWER

3 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Saguna e peste liceul ala...

BRASOV POWER

La 14 ani n-ai nevoie de iubita.

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu te combina cu fete de la tine din clasa
Asta e regula numarul 1(dar daca se intampla aceasta sansa de 1 la 1000000 ca o fata buna din clasa sa te placa profita)
Regula 2 fii confident
Regula 3 stai drept fetelor le plac baietii care stau drept chiar daca esti scund e bine daca stai drept
Regula 4 bateti petlejicu de tine si de aproape orice(cand poti si camd crezi ca e un moment bun)
Regula 5 nu le da atentie fii un pic nepasator sa creada ca trebuie sa iti castige atentia
Regula 6(optional) daca se intampla sansa aia de 1 la 1000000 cand intrii in clasa si te duci in banca la tine ii zici buna maricica(sau cum dracu o numi pe aia)
Tu trebuie sa insisti mult in fiecare dimineata si din astea o luna 2 si tot asa(daca la a 3a luna nu se vede vreo schimbare las-o ca nu merita)
Daca nu observa e nepasatoare rau
Regula 7 daca ea iti zice uite pisica mea e bolnava etc tu peste o sptamana o intrebi ce iti mai face pisica
Cam asta e tot ce ar trebui sa stii
A da si regula 8 nu fi badaran rau de tot

| raMLesS a răspuns (pentru Xdreaper21):

"Nu te combina cu fete de la tine din clasa
Asta e regula numarul 1(dar daca se intampla aceasta sansa de 1 la 1000000 ca o fata buna din clasa sa te placa profita)"
De ce sa nu se combine cu fete de la el din clasa? De unde ai scos sansa aia de la 1 la 100000?

"Regula 3 stai drept fetelor le plac baietii care stau drept chiar daca esti scund e bine daca stai drept" rolling on the floor Cica stai drept... pai doar n-o sa stea stramb.
Ce sfaturi de c*cat ai.