| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandeam ca de la liceu sa fiu un,,smecher". Adica: cand ma jigneste cineva catusi de putin, sa il bat, sa joc poker in pauze, sa ma dau la fete. Daca aflu ca un baiat o place pe aceeasi fata pe care o plac eu, il bat.
Sa iau note mari, sa le soptesc altora raspunsurile in timpul lucrarilor, sa fiu bun la clasa.
Iar cand lumea ma intreaba,,dar cum de iei tu notele astea?", eu sa raspund,,de jmecher"
Am ajuns intr-o clasa de,, tocilari" in care ultima medie a fost 9.84, iar eu am luat 9.93 la examen.
CE PARERE AVETI?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Adica vrei sa ajungi un ratat sarantoc. Good luck with that!

| deadhoe a răspuns:

Nu mi se pare nimic cool din ce vrei sa faci