| anonim_4396 a întrebat:

CHIAR AM NEVOIE DE AJUTOR, MARE NEVOIE! Deci nu stiu de unde sa incep. AM 14-15 ani si nu este vorba ca nu sunt dezvolatat de fapt ba este nu-mi place nimc is alintat[ mananc ce vreau si pur si simplu nu m[ ingras cum sa ma ingras aa mananc prostii si mute altele.De asta nu ma plac baietii de ce toti se uita dupa altceva? Adic[ nici nu ma plac pe mine mereu vreau sa arat ca alte fete nu ma plac ma consider uneori urataa uneori draguta

Răspuns Câştigător
| XDeDeX a răspuns:

Buna, fiecare e frumos in felul lui nu trebuie sa gandesti asa inca nu te-ai maturizat nu iti este dezvoltat corpul pana la 20 de ani mai ai abia dupa 20 esti dezvoltata complet.
Legat de ingrasat mda stiu my bff e la fel de slaba si nu se ingrasa deloc poate asa e metabolismul tau nu te ingrijora asa tare baietii daca e sa te placa te vor placea oricum. Te pup o zii buna

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Toate la timpul lor.....ai rabdare!

| cristimihailov a răspuns:

Poti sa mananci seara nuci si alune. Si de asemenea sa cresti cantitatea de ulei de masline din dieta ta normala zilnica seara.

Fiind puternic calorigeni (uleiul si cele din familia nucilor) se vor depune negresit in urmatoarele cateva saptamani.

Mai ales seara, cand ai sansa ca peste 70% din masa de seara sa se depuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contează si frumusetea exterioara, dar si cea interioara. Exista cineva pentru oricine. Sigur o sa-ti gasesti pe cineva. Daca ei nu te considera frumoasa, e părerea lor, si nu ar trebui sa-ti pese. Daca tu stiu ca esti frumoasa, e de ajuns. Si daca vrei sa fi mai dezvoltata, ia Cavit sau calciu cu magneziu.
Sper ca te-am ajutat frumoas-o. happywinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cumva m-ai ajutat am luat asa : bilomag, magneziu, memo+, si nu mai stiu ce si NIMIC

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu trebuie sa mai iei nimic. Cu timpul corpul tău o sa se dezvolte. Poate ca problema nu e la tine, ci la ei.