| Rosu_Alina_1989 a întrebat:

Chiar aș dori sa pot juca acel joc! Un link se poate, va rog?
Ma refer la "Blue whale"

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nu știu dacă e bun, baftă
http://blue-whale.com/game/

| Ađrian90 a răspuns:

Nu crezi că ți-ar fi mai bine dacă ai juca "Balena Roz"? Este un joc în care faci bine, și la sfârșitul celor 50 de zile o să știi că ai ajutat multe persoane și ți-ai făcut bine, așa poate o să poți trece peste depresie și stări psihice negative. Încearcă-l, poate chiar o să te ajute.

| dededeea123 a răspuns:

Nu cred ca iti dai seama in ce te bagi daca intri in joc...mai bine concentreazate pe altceva...iti sugerez sa nu intri in joc daca vrei sa iti mai traiesti viata..presupun ca sti si care e scopul final al jocului

| Rosu_Alina_1989 explică (pentru dededeea123):

Tocmai pentru ca stiu! Daia si doresc jocul.