| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu pot să înțeleg cum de majoritatea prietenilor mei merg pe la terase, se întâlnesc cate 6-7 dau mana, stau împreună, merg la munte peste tot, chiar nu le e frica deloc de Covid? N-au părinți acasa? Chiar nu înțeleg gândirea majoritatii oamenilor, mie imi e frica sa ma duc sa ma vad cu ei, mai sunt oameni ca si mine care nu ies? laughing

Răspuns Câştigător
| EllaAndreea1655 a răspuns:

Oameni fara minte, ar trebui amendati foarte scump, poate si inchisi pentru ca nu respecta legea si ii pun pe altii in pericol. Cand politia ii vede ar trebui sa ii amendeze pe fiecare in parte chiar si daca sunt o mie, nu sa fie indifererenti

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le pasa de virus isi traiesc viata

| EllaAndreea1655 a răspuns (pentru mgtow):

Dar aici e si vorba despre alte vieti

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu de când ma știu dau noroc cu toți nu am nici pe dreacu )))) nici cu masca nu ne înțeleg bine deloc am loat amendă la greu ))))

| Eibogu a răspuns:

O să capete Covid-19 si o să se învețe minte)))