| eminem100 a întrebat:

Aveti idee cum pot scapa de mirosul de alcool din gura? Am incercat sa ma spal pe dinti, sa mestec guma dar nu au dat prea mare rezulat. Dau funda,

Răspuns Câştigător
| Tepleznesc a răspuns:

Eu iti recomand sa mananci niste biscuiti pentru a absorbii tot acel "acid"(mai degraba borhot) dupa care bagi guma orbit si iti trebuie iar pentru ochi o investie e perfecta aici. Dai 10 lei si ceva si iti cumperi o sticluta de visine(vizin) ca sa scapi de ochii rosii

3 răspunsuri:
| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

Nu, mai consuma alcool ei bine eu iti scriu aici dar nu stiu cate eforturi vei face tu sa scapi de acest viciu. si in plus alcoolul` dauneaza grav sanatatii tale te poti imbolnavi asa ca sfatul meu este sa te lasi'.big grin

| Dana211 a răspuns:

Mirosul de alcool nu e din gura ci din stomac si nu poti scapa de el decat dupa ce acesta e absorbit

| xPurrffecttx a răspuns:

Hei` încearcă cu un spray de gură :-).

Bye`Bye kiss.☻