| Silverr a întrebat:

Ciao all... uitati am o problema cu timiditatea, adica in clasa sunt mai tot timpu timida ma plictisesc si chestii, vreau sa spun ca mai sunt si zile cand nu dar colega de banca se crede atat de vipu clasei incat ma dispera, tot ce zic mai repeta ca papagala la alta colega "uite ce-o zis "eu" " adica mno mai gresesc si eu sau ma incurc da intotdeauna daca zic ceva gresit incepe sa rada si zice mai incolo apoi adica ce naiba nimeni nu e perfect. Ce sa ii zic cand mai rade de mine? sau cum deci nu stiu vreau sa ii dau replica

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Bunabig grin.Stiu oameni de astia, care le spui lor ceva si dupa se duce la coleg, sau nu mai stiu unde.Si eu sunt timid, dar am inceput sa nu-i mai bag pe toti in seama, ma port mai indiferent cu ei, ii ignor.Nu-i baga in seama, ca ei doar vrea sa iasa in evidenta, sunt niste oamneni fara suflet! Succes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i: cu ton tare, fa proasto inchideti gura aia ca mai disperat si mai tragei si una peste cap, cu frumosul nu merge folosesti violenta.

| BassBooster a răspuns:

Le zici asa:Ma/Tu esti smecher/a? si ei normal ca o sa zica ca "da" tu spui dupa caeea Datzi un cap in gura si dupa aia mai vorbim.happy Bafta!happy

| Silverr explică:

Si ma si dispera ca inventeaza atatea intamplari din ziua trecuta ca toti o cred, cum naiba sa inventezi atata unde e persoana ta numa minciuni si daca imi zic opinia despre ceva zice "e las ca nu sty tu"