| bugu a întrebat:

Ciao eu am un telefon LG KP502 si am card de memorie in el si nu stiu cum pot sa descarc pozele de pe el pe calculator pai am instalat cd acela de la el si tot nu merge plz cine stie sa imi zica si mie cum trebuie sa fac dau fundita :X id meu th_th14 plz ajutor happy

Răspuns Câştigător
| dlcelena a răspuns:

Buna!:* si eu am un LG KP502happy, eu cand am kumparat tell nu am avut cardhappy. am eu o idee cum ai putea s descraci pozele in pc[sper s mearga]. dupa ce ai instalat cd iti apare prog pe desktop[mie asa mi sa instalat] conectezi cablul d date deschizi prog de pe calc si dai 2 click pe CONTENTS in dreapta o sa iti apara :SOUNDS, PICTURES.etcbig grin.dai clik pe PICTURES si tot in dreapta mai jos o sa iti apara numele fiesierelor[pozelor]dai clik in casute alaturata pozei respctive si sus apropae de bara d la prog deschis[CONTENTS]scrie :TO PC, TO PHONE si dai clik pe "TO PC". sper sa iti mearga:*succes!happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da esti proasta bagi usb si apoi pe telefon iti apare o lista tu apesi pe mass storage si astepti sa iti apara o lista pe calcuator cu mai multe foldere apesi pe open folder si intra in telefon acolo ai poze jocuri etc etc

| Claudiiss .‹3 a răspuns:

Heiii! Ai incercat cu stik de Bluethooth? Se gaseste in magazinele gen, nu costa foarte mult si merge excelent, dupa instalare, doar trimiti pozele, exact cum le-ai trimite unui alt telefon. Sper ca te-am ajuat

| qwydyu a răspuns:

Pai nu-ti trebuie cd de instalare pentru cardrolling on the floor ala e de la tel... intra in my computer

| larisa_3623 a răspuns:

Draga anonimule daca erai mai destept poate nu dadeai un astfel de raspuns, sa stii ca nu e chiar atat de usor pe cat expici tu acolo, cand o sa ai si tu LG atunci sa vb sa vezi micile diferente ca nu e cu open folder,winkingmai documenteaza-te si dupa aceea mai vb, pana atunci maoara-ti cuvintele daca esti destept