| Al3xandru87 a întrebat:

Ciao sunt nou pe aici maine dimi am sala big grin examen scoala soferi amatori, Am mai luat sala din prima happy acum 3 saptamana si la traseu straight face pfff unbeliveablestraight facein primii 50 m m-ai coborat josstraight face ma uitasem in jos sa aprind luminile de drum straight face si mi-a tras de volan " Am avut impresia ca nu esti atent si era sa intri in bordura" deci LOL nici 50 m laughing in linie dreapta nu am facut si Sunt din sighisoara si am mers la sala dus intors la mures 104 km dus intorsstraight face si nu am avut nicio problema laughing si ala m-a picat pentru " necontrol corespunzator asupra volanului " acum ma gandesc cu greu maine dimi merg din nou la sala, si in 16 as avea traseul straight face si tot cu acelasi examinator voi pica straight face partea nasoala e ca Instructorul meu e un BEsiktash laughing in 15 iunie pleaca la Onesti ca el de acolo e de loc si se va mutAstraight face si nu mi-a zis nimic in martie cand m-am apucat cu el straight face si de nu iau maine sala si in 16 traseu trebuie sa caut alt instructorstraight face damn it

Răspuns Câştigător
| trik17 a răspuns:

Eu am picat de 3 ori traseul laughing si o data sala.Considera-te norocoshappy. Daca ai luat sala prima data, si intre timp ai mai facut teste, eu cred ca nu ar trebui sa ai emotii maine. E aproape sigur ca o vei lua. Si daca stii si sa conduci, nici la traseu n-o sa ai probleme.O sa fi mai atent data viitoare. Fi atent la prioritate...asta e cea mai naspa. Bafta maine!

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

E imposibil sa te pice doar pentru atat. 21 de puncte la traseu primesti doar pentru nerespectarea indicatiilor politistului rutier si neaccordare de prioritare(pietoni, masini). Pentru control necorespunzator al volanului nu ar trebui sa iei mai mult de 10 puncte. Dar totusi cum sa pierzi controlul volanului doar pentru ca ai vrut sa aprinzi farurile? Cred ca mai ai de lucrat daca pierzi controlul volanului cand conduci cu o mana. Succes oricum