| popmirgea1999 a întrebat:

Cine a citit,, conspiratia de sydnei sheldon? cum vi s-a parut?

mai ziceti-mi carti de genul asta, va rog mult, politiste-dragoste.

1 răspuns:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu am citit aceasta carte, dar in schimb am citit alta de Sydney Sheldon: Morile de vant ale zeilor. Este o carte superba din punctul meu de vedere, nu pot sa spun ca este chiar politista, dar ceva dragoste are. Merita sa o citesti. Daca o citesti spune-mi cum ti s-a parut. Spor!