| zaratu a întrebat:

Cine a primit un mesaj ciudat pe messenger ca daca nu trimiti acel mesaj nu stiu la cati nu poti acesa messenger si devine cu plata, multi prieteni de ai mei au primit acel mesaj dar eu nu am primit nimic, doar din ce am auzit

Răspuns Câştigător
| Salieri99 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti vezi de treaba, lumea nu stie cum sa se distreze si inventeaza aceste mesaje.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și eu am primit un astfel de mesaj acum vreo 3-4 luni și nu sa întâmplat nimic de atunci.
Ar trebui să ignori astfel de mesaje.

| Lioana a răspuns:

N-ar trebui sa bagi in seama niciunul din mesajele de genul "Da mai departe". Toate sunt minciuni.