| ioanamaria6 a întrebat:

Cati prieteni aveti pe yahho messenger?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

Prieteni am decat unuhappy

in lista am 600 si ceva

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Multa lume, putini oameni.Deci ce folos?oh go on
In jur de 100 de amici.Prieteni? 2winking

NOname
| NOname a răspuns:

Mama, mama... oh go on big grin Numai eu am sub 10? laughing oh go on

P. S.hee hee nu stau mai deloc pe mess. peace signwinking

| Liviu a răspuns:

OF mei oameni buni Ea a intrebat prieteni nu cunostinte'
Prieteni NU am
Din ce cauza?
Simplu si usor'
Nu imi place sa am prieteni care sa ma dea dracu pe o pereke de craci!
Adica majoritatea mau lasat balta' eu am trecut singur prin greu dupa lea venit randu si. nu lea placut acum sunt singur:X si e mai bine devil

| madalicious a răspuns:

Am 2 id-uri de messenger si in ceea care o folosesc des am 212 persoane intre care numai 5-6 prieteni si 2 profesori. Deci trebuie sa fiu atenta la ce massuri dau, ca de nu, ma prind. laughing)
In celalalta lista pe care o am de 4 ani, am 571 de contacte, printre care doar 4 prieteni, ceilalti fiind pur si simplu niste persoane cu care mai vorbesc din cand in cand. happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

338 am.

| User a răspuns:

Vreo 400.

| cornel a răspuns:

| Stella a răspuns:

Am mai multe iduri si pe 2 intru mai des p ala mai veki am in jur de 400 si in ala nou 50-60 da pe totiii cunosk:p

| CristinaCristi a răspuns:

Cam peste 500

| YoungSteve a răspuns:

| iamaprincess a răspuns:

625:p
tu>?

| Alex_7297 a răspuns:

În listă vreo 700 şi la ignore vreo 250.

| Atelocin a răspuns:

34 toti prietenihappy. Si nu, nu am doar 34 de prietenilaughing
La ce mi.ar folosi sa am 1000 in lista si sa nu cunosc nici unu?straight face
Putini si buni^^
>big grin

| OxiiiLineage a răspuns:

532.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Putini 76happy doar cei cunoscuti nu dau add la oricine in listahappy

| unknownn a răspuns:

200 in lista dintre care vreo 15 prietenibig grin

| yuyubarbie19 a răspuns:

Peste 110...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna.Sa nu crezi ca te mintesc dar am 150
in lista.

| claudiu1999 a răspuns:

Am 117 dar nu am de mult timp adresa de mess

| doda a răspuns:

Vreo 200 cu aia din ignore( in ignore list is vreo 70-80)