| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca e vinovat? Eleva din clasa a12a sau profesorul, care, cica a violat`o in excursie? Dupa parerea mea eleva e de vina, pentru ca ea l-a provocat, s-a dezbracat langa el, s-a urcat pe el, si pnm, e si el omlaughing Nu e asa?

3 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Eleva e vinovata moral iar profu legal big grin
se presupune ca el e adult si stie ca nu are voie sa se "Incurce" cu elevele (nici macar din alte clase). daca nu e capabil sa aiba pe cineva si sare pe prima c.a ce se dezbraca in fata lui sa plateasca.
si apoi el ar trebui sa fie un exemplu

| ContesaSiContele a răspuns:

Eu cred ca vina o au amandoi

| Mysteryossa a răspuns:

Eleva,binenteles.el e barbat, e normal sa reactioneze asa daca o tipa vine in fata lui si se dezbraca...cred ca orice barbat ar fi facut la fel.