| Lor33d a întrebat:

Cine imi poate spune cat de bun este Huawei Ascend Y530, vreau cat mai multe detalii despre pozele cu camera din fata, viteza de navigare, daca e bund e ceva pe scurt. Fara comentarii privind categoria, pentru ca tine de adolescenta, nu exista adolescent fara telefon. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexutza27 a răspuns:

Eu mi-am luat telefon din asta la prelungire abonament si am dat 230 de lei cu reducere din puncte thank you si am dus un telefon vechi. La inceput (acum o luna) am fost multumita de el, mergea bine chiar mi l-a recomandat baiatul de acolo in favoarea unui HTC. Dar acum a inceput sa faca figuri se inchid aplicatiile din senin, daca instalezi prea multe merge suuper greu. camera din spate face poze destul de bune si cea din fata... ma rog la lumina foarte buna face si ea poze cat de cat. Poate problema cu mersul incet e doar la mine, nu stiu ce sa zic. in rest e dragut subtire... pentru vorbit la telefon, dat mesaje si stat pe net e ok. A, uneori cand am o conversatie deschisa la mesaje si il blochez fara sa o inchid, nu suna sau vibreaza cand primesc alt mesaj si trebuie sa il verifici sa vezi daca ti-a raspuns laughing dar probabil e o setare, nu prea am umblat pe el. Nu are meniulaughing sunt doar mai multe pagini din alea de ecran

| Lor33d explică (pentru Alexutza27):

Multumesc foarte mult!

1 răspuns: