| ManOfWar98 a întrebat:

Cine imi poate spune ce telefon ar trebui sa-mi cumpar... Iphone4s, galaxi s2, galaxi+ care este cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Twyla a răspuns:

Eu am iPhone 4 S si nu se strica repede, doar trebuie sa stii sa ao grija de el. Multi prieteni afirma ca e super bun, si asa e are foarte multe aplicatii si e perfect.

2 răspunsuri:
| Inori a răspuns:

Galaxi s2

iphone se strica repede (experientatongue)

| otilikapostolik a răspuns:

Eu am iphone de un timp si deja s-a stricat, tati mi-a luat azi fiind ca este ziua lui sora mea si imi ia si mie (de ziua mea mi-a luat tableta Samsung 7500 ) un galaxis2 la iphone4fara sa ii fac aproape nimic numai ca ii scoasem carcasa sa vad o chestie sau d rupt piciorusele alea. Eu iti recomand galaxs2 cu placere! :-D