| wolfman22 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un nou telefon, ce telefon imi recomandati?, eu ma gandeam la iphone4s sau un galaxy s ll, va rog sa specificati de ce imi recomandati acel telefon! (sa fie smarthphone)DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MikeZG a răspuns:

Eu iti recomand Nokia n8 deoarece Nokia este o firma foarte buna de telefoane, pozele le face foarte bine si are o multime de aplicatii, dar mai cauta si tu pe google sa mai vezi si alte smartphone-uri si sigur unul s-ar putea sa-ti placa big grinbig grinbig grin. Dar si iphone 4s este foarte bun.

4 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yAJOa8hc3XU&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=96_4uMsosdc&feature=relmfu
Urmareste clipurile de mai sus si te vei convinge care ti se potriveste. Personal, as alege Samsung Galaxy S II, culorile sunt mai vii fata de Iphone 4S, se misca ceva mai repede cand navighezi pe Internet, datele se transfera foarte usor, este un telefon rezistent la cazaturi, etc.
http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Si Iphone4S are anumite parti bune, mai ales pe partea de soft. Android 2.3 are o bila neagra aici. Chiar daca inchizi niste aplicatii ele continua sa fie active, astfel bateria se consuma destul de repede daca nu intri de fiecare data in Task Manager sa le inchizi. iOS 5 e mai bine facut din punctul asta de vedere. In rest, parerea mea e ca Iphone 4S il achizitionezi mai mult pentru brand decat pentru performanta. In final, tu decizi. Sper sa-ti fie de ajutor.

| XLittleGirlX a răspuns:

Hey! Eu ti-am recomanda Nokia N8! Pentru ca: are o camera de 12 MP, memorie interna 16 gb, filmarile si pozele le face HD, te poti conecta la internet prin reteaua WiFi si 3G, are si GPS vocal! Uite detaliile pe care pe mine m-au facut sa cumpar acest telefon! Ai si video in Limba Romana!
http://telefonultau.eu/products/Nokia-N8-Pink.html

Sper ca te-am ajutat!

| XLittleGirlX a răspuns:

Hey! Eu ti-am recomanda Nokia N8! Pentru ca: are o camera de 12 MP, memorie interna 16 gb, filmarile si pozele le face HD, te poti conecta la internet prin reteaua WiFi si 3G, are si GPS vocal! Uite detaliile pe care pe mine m-au facut sa cumpar acest telefon!
http://telefonultau.eu/products/Nokia-N8-Pink.html

Sper ca te-am ajutat!

| XxAlexandruxX a răspuns:

Depinde daca vrei un telefon pentru media adica filme, poze eu iti recomand Nokia N8 am un n8 si sunt multumit de el, daca vrei un telefon pentru aplicatii mai mult pentru jocuri atunci ia-ti Galaxy S II