| azoteu2020 a întrebat:

Care este cel mai bun telefon din :iphone4s, Samsung galaxi s2 si Samsung galaxi s5670 fit

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut, este iphone 4s, insa si Samsung galaxy s2 este destul de bun

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Iphone 4 s mi se pare cel mai stupid telefonul din Apple store nu poti lua multe jocuri fara sa platesti cum e pe android nu stiu ce va place voua iphonul are si ecranul mai mic pe net trebuie sa faci zoom ca sa vezi ceva nu are suport Adobe flash sa mai zic? costa exagerat de mult si totusi e inferior lui S2 parerea mea ia-ti un s2 nu vei regreta happy

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Iphone4s

| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

Din cate am auzit de la PROtv la "I like IT"este Samsung galaxi s2, dar depinde si care iti place tie mai mult si cam ce faci cu ele. De ex. : sunt unele rezistente la..., altele au tot felul de aplicatii misto, si unele sunt bune pentru vorbit.