| AnneMariie a întrebat:

Cine imi poate spune, cum se plateste atunci cand inchiriei un apartament la mare? Se platestepe persoana, pe familie sau pe camere. Adica daca este 300 lei pe seara, si vin cu familie, platim doar 300 de lei, sau 300 lei fiecare persoana sau daca avem 3 camere inchiriate adica tot apartamentul inseamna ca platim 300 de lei pentru fiecare camera adica 900 lei pe seara? Multumesc anticipar,

1 răspuns:
| summerparadise a răspuns:

Daca ai v orbit cu proprietarul si v-ati decis la 300lei pe seara, cred ca poti veni si cu familia.