| Neinteles a întrebat:

Cine mă ajută cu nişte porecle pentru băieţi de cartier?
Vreau ceva care să atragă atenţia, nu vreau răspunsuri la caterincă!
Fundă!winking

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sfârcuri Întoarse
Muci Nucleari
Salivă Ucigătoare

Sincera sa fiu, mie mi-ar fi frica de unul care ar avea una dintre poreclele de mai sus.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Labuta suparata.

| Duucu a răspuns:

Piftica, Limbricel.

| Green66 a răspuns:

Onan Barbarul, Bisturiu, Libarcă.

| Happyjump a răspuns:

Cocoș,boss

| dani2404 a răspuns:

Sarma, albinel sau piftel.

| Neinteles explică (pentru dani2404):

Alt ameţit...SITE DE CĂCAT!

| dani2404 a răspuns (pentru Neinteles):

Daca nu iti convine poti sa iti stergi contul, pentru noi nu se schimba nimic, domnule albinel.

| Antimanele104 a răspuns:

O intrebare foarte ciudata, dar intamplarea face sa am cateva porecle pregatite:Albina, Schelet, Lamb, Zuzu.Acum depinde si de gusturile fiecaruia.

| Popescu_Miruna_1980 a răspuns (pentru Antimanele104):

Mai bine nu comentai.o sa iti raspunda urat...mie asa mi-a facut si poreclele nu sunt cine stie cat de deosebite de ale tale

| Neinteles explică (pentru Antimanele104):

Serios? ....altceva nu ai putut să găseşti? O.o

| Antimanele104 a răspuns (pentru Neinteles):

Uhm...ai putea sa te gandesti si tu singur, in fond, calul de dar nu se cauta la dinti.Eu am incercat doar sa te ajut.

| Neinteles explică (pentru Antimanele104):

Am ceva timp de când tot mă gândesc, mersi oricum!

| Neinteles explică (pentru Popescu_Miruna_1980):

De curiozitate, tu câţi ani ai?

| Neinteles explică (pentru Antimanele104):

Păi şi atunci dacă zici să mă gândesc singur, ăştia pentru ce *** au mai făcut site-ul ăsta?

| Antimanele104 a răspuns (pentru Neinteles):

Fiindca,daca eu ti-am dat un raspuns si tu spui ca nu iti convine, inseamna ca ai tu un sfat mai bun si eu iti stau in cale.

| Popescu_Miruna_1980 a răspuns:

Muste sau tantari sau avioane sau balosi sau domni hoinarii...alege

| Neinteles explică (pentru Popescu_Miruna_1980):

Îmi bag *** în gura ta când vrea p***a mea! tongue laughing)

| Popescu_Miruna_1980 a răspuns (pentru Neinteles):

Nu ai voie sa vorbesti obscen!

| Neinteles explică (pentru Popescu_Miruna_1980):

Uite că vorbesc...e destul de cenzurat, zic eu! tongue

| Popescu_Miruna_1980 a răspuns (pentru Neinteles):

Daaa..asta e un cont public, nu usa cortului.mie mi se pare ca ai gresit paginaaa de net. happy

| Neinteles explică (pentru Popescu_Miruna_1980):

Cont public sau site public? laughing