| Violeta_Vio_1998 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri noi despre prietenie? Va rog frumos! :*

1 răspuns:
| Adriana_Ionasco_2001 a răspuns:

O furtună îmi aminteşte de cât de frumoasă e vara, fotografiile îmi amintesc cât de frumos este să creşti, prietenii ca tine îmi amintesc cât de frumoasă este viaţa!
Prietenia poate fi măsurată doar în amintiri, râsete, pace şi iubire!

Putem spune ca ne stim din totdeauna. In momente grele ne-am intins una alteia mana!
Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.