| StilSanatos a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? mi-am schimbat windows-ul, am windows ultimate 7, problema e ca am instalat un messenger si nu merge, de fapt am instalat mai multe, care se potriveste? cine poate sa-mi de-a si mie un messenger, ajutooooooooooooor, explicati-mi si mie ce trebuie sa fac, va rog.

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Chiar esti crazy fato:))

http://messenger.yahoo.com/download/

de aici se ia messenger-ul:P

| AiDa_5611 a răspuns:

Am avut si eu Windows 7 Ultimate, la mine a mers Yahoo! Messenger 10.Sigur,merge si 9, 8...Acum nu stiu de ce nu merge, o fi o problema din Windows.Incearca si MSN, Trillian si daca nici astea nu merg, reinstaleaza-ti Windows-ul.Bafta!