| DANNA99 a întrebat:

Buna Tpu.Ieri mi-am instalat windows 7 ultimate la PC si nu imi merge messenger-ul, stiti cum va de ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreo eroare, nu te poti conecta, inainte ce windows aveai?

| DANNA99 explică (pentru anonim_4396):

XP

| anonim_4396 a răspuns (pentru DANNA99):

Pe unele calculatoare win 7 merge greu.Esti sigura ca win 7 merge foarte bine la calculatorul tau? Si eu am instalat win 7 peste xp, dar am renuntat, am revenit la xp, pentru ca unele aplicatii, nu mergeau deloc. In fine daca esti sigura ca calc tau suporta win 7, incearcasa dezinstalezi messengerul, si apoi il descarci iar, tot pe acela. E posibil sa nu mearga. atunci, copii frumusel adresele, si incerci sa instalezi un alt fel de messenger. ar eu raman la parerea ca calc tau nu e compatibil cu win 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tot Yobig grin. vreau sa stiu dacaai rezolvat cu messengerul.Mi-am adus aminte ca aveam si o data probleme cu el, si uitasem sa fixez data cand am instalat windowsul. vezi jos in dreapta daca data e cea curenta si ora la fix. daca nu, seteaza data si ora, e posibil a-ti mearga mwwsul apoi, mie mi-a mers.

| DANNA99 explică (pentru anonim_4396):

Inca nu am rezolvat

| DANNA99 explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat la ora si e bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru DANNA99):

Dar data? asta conteaza. daca e si data etata, incearca alt tip de messenger pentru win 7, dupa ce copii id-urile pe ceva.aca nici asa nu merge, reinstaleaza din nou xp. stiu ce suparator este sa nu poti vb prin messenger.

| LiviuTPU99 a răspuns:

Salut! Pune-l pe ecran si instaleaza-l si daca nu merge nici asa pune-l pe ecran si schimbai numelehappyFunda clar

| stivy90 a răspuns:

Ce mess ai? daca ai cumva mess 11 instaleaza 9 la mine merge foarte bine, 11 nici mie nu prea imi merge. sper sa iti mearga succes!