| Ragnar307 a întrebat:

Cine mă poate ajuta? Cum sa fac sa meargă euro trunk simulator 2 pe laptop.Am cumpărat sd pentru PC l-am băgat în laptop am instalat Steam și a activat jocul după i-am dat lunch si când apas pe el îmi apare că jocul a incetat sa mai functioneze sau ceva de genu.Am Windows 7. Ce are de nu merge?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi cerintele daca pc sau leptopul indeplineste puterea de rulaj in grafic, memorie ram, etc. 2 in caz ca e scos in versiune pirat e normal sa faca figuri, multi le pun asa ca sa enerveze pe altii cand le descarca

| Ragnar307 explică (pentru mgtow):

Cum sa fac sa meargă?