| AdelinneStyles a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Azi dimineata la 4 am visat ca mi-o murit un membru al familiei cand m-am trezit eram speriata si suflam mai greu. cand suflam o data, a doua oara, iar a treia oara simtiam ca intra cineva (ca un spirit) in mine si iesea, si tot asa... Ce poate fi?

Funda!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

In legatura cu visul, nu inseamna nimic, ai avut un cosmar nu te lua dupa superstitii sau mituri folclorice, totul se petrece in subconstientul tau faptul ca simteai ca acel "spirit" trecea prin tine, a fost din cauza oboselii si sperieturii de dupa cosmar, creierul nostru ne poate transmite de multe ori informatii percepute gresit de noi si tindem sa credem ca a fost ceva paranormal, stresul si oboseala sunt motivele principale, nu ai motiv de ingrijorare chestii din acestea se intampla. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

Un simplu coșmar happy
Nu zic ca nu ar exista chestii paranormale, dar e putin greu de crezut incazul tau, deoarece la tine a fost vorba de ritmul aaccelerat al inimii si respiratiei, nimic altceva, asa ca nu te mai speria :*