| Carah a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie cum pot pune o melodie in Windows Movie Maker apoi sa inceapa alta chiar daca cealalta melodie nu se terminase?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa adaugi 2 melodii mp3 intr-un singur slide! Ce trebuie sa faci! Descarca de aici Audacity - este un program de taiat/lipit melodii, foarte usor de folosit.Cu Audacity mai poti edita si inregistra materiale audio si il descarci de aici http://audacity.googlecode.com/files/audacity-win-unicode-1.3.13.exe
Cu acest program lipesti doua sau mai multe melodii si astfel formezi din mai multe mp3-uri un singur mp3 - rezulta un colaj! Acest colaj din mai multe melodii il incarci in Windows Movie Maker. Bafta!