| OanaMajoMadness a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un rezumat de la povestea "Despre cometa" de Ion Luca Caragiale?

Va rog mult! Imi trebuie pentru maine si nu gasesc nici un rezumat.

Dar va rog nu imi dati link.uri cu INTREAGA poveste ca nu vreau. Vreau sa imi scrieti voi un rezumat sau sa-mi dati un link cu rezumatul.Mersi anticipat si grabiti-va va rog.

F U N D A!

7 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Da pe tine te doare manuta sa scrii un rezumat?

| OanaMajoMadness explică (pentru Hieer):

Nu am citit povestea si e lunga si mor de somn, deci... daca nu ai un raspuns mai bine nu raspunzi

| Hieer a răspuns (pentru OanaMajoMadness):

laughing...si daca te pune sa povestesti tu fara rezumat povestea? Stii ceva?

| OanaMajoMadness explică (pentru Hieer):

Serios...daca nu ai raspuns pentru o intrebare, mai bine nu scrie nimic

| Hieer a răspuns (pentru OanaMajoMadness):

Ce sa fac si eu... good nightlaughing

| AmxMod a răspuns:

Mai bine ai citio, ca pe net nu sunt asa de bune rezumatele,

| OanaMajoMadness explică (pentru AmxMod):

Mersi mult.adik no....ma gandeam eu ca trebuie sa o citesc da no...