| pusik a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna care este mancarea cea mai buna pentru rasa golden retrriver?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Http://www.zooland.ro/Golden_Retriever-4142.html

Aici gasesti tot ce vrei sa stii despre acest caine. Bafta;)

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

. Buna.

--> Ar trebui sa-i dai mancare pentru catei normala. Dar catelului meu eu ii iau de la petshop`uri sau supermarket`uri mancare pentru catei ''Royal''. happy
---> De 2 ani tot aceasta mancare eu iau si catelul meu este foarte sanatos, i place mancarea si + ca`i face blana sa straluceasca.

. Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes