| WhiteDiamond a întrebat:

Cine s-a inscris la liceu anul acesta? daca am deja 14 ani, imi trebuie si copia dupa buletin legalizata, sau numai certificatul?

6 răspunsuri:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Da si buletinulwinking

| raluk200 a răspuns:

Eu le-am avut pe amandoua cred.

| TheRocker16 a răspuns:

Iti trebuie doar dupa certificatul de nastere. nu te costa mai mult de 10 lei.

| byby_6933 a răspuns:

Eu am avut doar copie legalizata dupa certificatul de nasterewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copie dupa certificatul de nastere.pe langa asta iti trebuie si copie dupa buletin, dar nu trebuie legalizata:d

| Seby_6177 a răspuns:

Pai daca ai dosarul trebiue sa te duci la scoala respectiva si sa il dai la secretariat easy