| Mysw a întrebat:

Cine se pricepe la desen si ma poate ajuta cu skitarea unui tatuaj? OFER FUNDA!

6 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Spune-mi ce desen ai vrea si poate se rezolva.

| Mysw explică (pentru Amilik):

As vrea sa-mi fac un tatuaj deasupra palmei. Tatuajul vreau sa reptrezinte un baiat mai "facut" care sa are cum mi-am dorit eu sa fiu si sa aiba ce mi-am dorit eu si ce am eu im prezent. De exemplu : sa aiba cercei ca niste clipsuri, nu e neaparat sa se vada amandoi, pierce sub buza pe mijloc, sa fie tatuat ( nu conteaza ce tatuaje), sa fie tuns foarte scurt, sa tina intr-o mana de lant un pitbull si in cealalta un pistol. Multumesc mult!

| Amilik a răspuns (pentru Mysw):

Vrei ca tatuajul sa aiba multe detalii, ceea ce inseamna ca iti va acoperi tot antebratul. Daca vrei sa apara si pitbullul si arma nu este o problema, dar tatuajele, pierce-ul, clipsurile nu se vor cunoaste din simplul motiv ca locul este prea mic. Poate fii musculos, cu catel si pistol, dar daca vrei asa de multe detalii ar trebui sa iti alegi un alt loc pentru tatuaj sau daca il lasi acolo sa il facem mai simplu. Spune-mi ce ai decis si iti fac desenul. Doar sa imi lasi o adresa de mail ca sa ti-l trimit.

| Amilik a răspuns (pentru Mysw):

Uite niste link-uri cu tatuaje ca sa iti faci o idee
http://www.jacktattoos.com/2010/12/virgin-mary-tree-bark.html
Vezi ce mare este capul pentru a fii asa de detaliat?
http://resizeslider.com/resize/
Pentru a detalia muschii a fost nevoie de umbre de aceea ti-am spus ca nu se vor vedea bine tatuajele pe corpul lui.

| Mysw explică (pentru Amilik):

Ok, daca poti sa-l faci doar cu muschi, catel si pistol ar fi perfect! Multumesc mult! mihai_mysw@yahoo.com

| Mysw explică (pentru Amilik):

Salut! Ai reusit sa faci ceva?