| anonim_4396 a întrebat:

Cine se stie la facebook?
Unde pot vedea la cine am dat cerere de prietenie pe facebook pentru a le putea anula? Ma refer la cererile care nu mi-au fost aprobate, dar nici respinse.
dau funda.

Răspuns Câştigător
| RavenNymph a răspuns:

Cereri de prietenie -> Gaseste prieteni -> Vezi cererile trimise
Sper ca ai inteles, nu stiu cum altfel sa explic.

| anonim_4396 explică (pentru RavenNymph):

Muultumesc bro, am facut cum ai zis si am reusit.

| anonim_4396 explică (pentru RavenNymph):

Esti tare!

| anonim_4396 explică (pentru RavenNymph):

Nu sti pe facebook apar prietenii cu care te-ai imprietenit in 2016? adica sa stiu cu cine m-am imprietenit in 2015, in 2014 etc etc Spune undeva ca X e in lista ta de prieteni din data de iunie 2016 sau din iunie2013 etc?

| RavenNymph a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cate stiu poti vedea doar luna (dar daca sunteti prieteni de mai mult de un an s-ar putea sa arate si anul).
Intri pe profilul persoanei respective si in locul in care poti sa-l blochezi sau sa-l raportezi (sunt 3 puncte langa „Mesaj") trebuie sa fie si ceva cu „Vezi prietenia". Si acolo, fix sub poza ar trebui sa-ti scrie luna sau anul.