| notyourbusiness23 a întrebat:

Bună.

Știe cineva cum pot vedea cererile de prietenie pe care le-am trimis, dar au fost respinse?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Ca sa poti vedea cererile de prietenie pe care le-ai trimis pe Facebook, apesi iconita cu Friends Requests (aia de pe bara albastra, de langa mesaje si notificari). Iti va aparea o lista cu persoane ce ti-au trimis tie cerere, apoi in josul listei scrie "See all requests" si apesi acolo. Te va duce intr-o lista care se numeste "Find Friends" la categoria Requests. In aceasta pagina, iti va aparea sus o bara unde scrie in stanga "Friends Requests" si in dreapta apare o sageata cu varful in jos. Apesi pe sageata si iti apare View Sent Requests. Dai click acolo si ti se va afisa o lista cu toate persoanele carora le-ai dat cerere de prietenie si nu au raspuns. Daca vrei sa anulezi o cerere, apesi Undo.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vei primi prin email, trimite-mi mie sa vezi

| notyourbusiness23 explică (pentru RAY):

Am uitat să menționez că mă refer la ce de pe Facebook.

| BernatLaura a răspuns:

Eu am incercat sa urmez pasii, si in urma completării sondajelor Si a recomandarilor am adunat 215 euro ( in 5 ore). Intri pe link, te înregistrezi, apoi faci sondaje si recomanzi mai departe intrând la rubrica "parteneri". La o saptamana după ce aduni 200 euro in contul virtual, acestia se vor transfera in contul bancar prin paypal. Nu e de pierdut nimic (In afara de aprox 25 min per zi) până acum am adunați 377 euro
Merita incercat ????

https://ecmero.com/? ref=179474

După ce te înregistrezi pe site, completezi chestionarele (pentru care esti platit), apoi, daca recomanzi la alte persoane, primesti 2 euro / pers, plus 17% din câștigul pers
Acum sunt in perioada de așteptare al transferului.
Dacă aveți intrebari, imi scrieti in privat