| Alexutzapoopuic a întrebat:

Cine stie bancuri intr-adevar tari cu orice va rog... cel mai tare banc fundita restul punct

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune:
- Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde:
- Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate.
In cele din urma, profesorul il intreaba:
- Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei?
- Pe cel cu bani.
- Eu l-as lua pe cel cu minte.
Elevul:
-Fiecare cu ce n-are...
Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare `BOU`.
Studentul merge la el si ii spune:
- Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota! laughing

6 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus...

sau

Rusia: Avem niste femei, de ti se scoala **** cand le vezi.
-China: Noi avem niste covoare, numai de drag stai pe ele
-Germania: Noi avem o tactica de razboi, daramam toata lumea.
-America: Avem niste avione supersonice de zbori de pe scaun.
-Romania: Noi ne culcam cu femei rusoaice pe covoare chinezesti cu tactica germana si viteza americana

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Un tip primeste ca imprumut, de la cel mai bun prieten, 10.000 de euro. Emotionat si plin de lacrimi, il imbratiseaza, moment in care celalalt, surprins, il intreaba:
- Dar ce ai, ma? De ce trebuie sa bocesti? Si tu m-ai ajutat pe mine cand am avut nevoie. Vorba aia: "prietenul la nevoie se cunoaste"
- Nu stiu, frate! Dar am sentimentul ca e ultima data cand ma mai vezi!
Bula in China se ia la bataie cu un ninja. Se bat ei ce se bat si se
hotaresc sa dea fiecare cate o lovitura. Care da mai tare e mai bun.
"Bang" ninja una in gura lu Bula doarme 2 zile. Se trezeste Bula:
- Ce a fost asta, mah?
- Cheia dragonului.
... Dupa aia Bula "bang" una in gura. Se trezeste ninja peste 2
saptamani.
- Ce-a fost asta, mah?
- Cheia franceza
Într-un sat, un preot merge la slujba. Lânga biserica, vede un magar mort într-un accident de masina si suna imediat la politie.
- Sunt preotul satului. Am gasit un magar mort.
- Si ce, zice politistul ironic, vreti sa-l îngropati cu popa?
- Nu, zice preotul, eu doar am anuntat familia.
-------------------------------
Bula la ora de romana.
La ora de romana profesoara le zice elevilor sa scrie o fraza cu 2 cuvinte: campari si dalas.
-Ionel ce ai scris?
-Cand merg la Dalas beau Campari.
-Foarte bine Ionele, dar tu ce ai scris Vasilica?
... -Cand am fost la Dalas am baut Campari.
-Foarte bine Vasilica.
Ei si in cele din urma ajunge la Bula.
-Bula tu ce ai scris?
-Cam pari nef... tuta da las ca te f...t eu.

| Minuneee19 a răspuns:

Doi politai discuta:
- De ce iti tot freci miinile?
- Ca mi-e frig...
- Da- de ce nu-ti bagi miinile in buzunar?
- Acolo mi-s manusile. rolling on the floor

| Minuneee19 a răspuns:

- Domnule doctor, am venit sa ma ajutati si pe mine. Am incercat tot felul de medicamente, dar tot n-am ramas gravida!
- Stati s-o luam metodic! Poate e o chestiune de ereditate. Mama dv. a avut copii? rolling on the floor

| mirela15 a răspuns:

-Tu Marie! Du-te si adumi inca o sticla de bere!
-Da' ma Ioane, poate zici si tu cuvintele magice?
-Hocus Pocus fa muiere marsi si fuga dupa bere!

| MadalinGheorghe a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?
Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.
Studentul raspunde: - Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.