| RaZvy97RaZvy a întrebat:

Cine stie cate materii si cate ore se fac la fiecare in clasa a 9-a (Liceu de Informatica)?

Răspuns Câştigător
| crazycrazy a răspuns:

Eu sunt la mate info intensiv info, clasa a zecea si se fac 6 ore de informatica 4 info propriu-zis si 2 tic, 4 ore mate, 4 romana, logica o ora, chimie 2 ore, fizica 2 ore, istorie 1 ora, geografie 1 ora, engleza 2 ore, a doua limba straina 2 ore, ed fizica 1 ora, muzica 1 ora, desen 1 ora, cam atat, sper sa nu fi uitat nimic![Funda?]

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai la mate-info se fac 4 ore de mate, 4 de romana, 2 de info(daca liceul e de informatica cred ca se fac si 3), 2 bio, 2 chimie, 3 fizica, 1 istorie, 1 geo, 1 religie, 1 desen/muzica, 2 engleza, 2 franceza(depinde daca esti la bilingv faci mai multe), 1 logica, 1 dirigentie, 1 sport, 2 TIC si mai faci 1 ora de optional dar asta aleg ei(noi am avut de ex optional chimie).