| YouAndMe95 a întrebat:

Cine stie cum sa fac sa imi recuperez pagina de pe facebook? Mi-a fost furata. Macar de nu o pot recupara, sa denunt si sa fie stearsa. Sper sa se poata face ceva!

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poti raporta asta, sau mai multi prieteni de-ai tai pot raporta asta.

| Mihailan a răspuns:

Ai putea sa dai la parola uitata https://www.facebook.com/login/identify?ctx=recover si sa completezi.

| DonaMihai a răspuns:

Pai intri pe facebook si apes pe butonul ala ca tiai uitat parola si intri pe mail si schimbi parola

| Barjan_Claudia_1982 a răspuns:

Bunā ziua am avut o pagina pe Facebook cred în Dumnezeu si Mia fost furata cum pot sa o recuperez inapoi