| flofybee a întrebat:

Cine stie niste carti de dragoste vechi, bune? nu scrise de scriitori romani sau sandra brown, nora roberts si in afara de cele super cunoscute jane eyre, pe aripile vantului

3 răspunsuri:
| Gbss a răspuns:

Iti spun doar numele lor nu am si site-uri big grin
Amanda Quick- rendez-vous
- seductie
- scandal
- nechibzuinta
- pericol
- dorinta
- capitulare
- rapire
Shawna Delacorte- provocarea
Cathie Linz- intalnire in amurg
Barbara McCauley- nopti de foc
Tina Vasilos- misterul Samanthei
Lucy Gordon- saruta-ma
Cheryl Zach- dragostea invinge
Yvonne Saunder- pentru zambetul tau
Eric Thomas- in cautarea iubirii
Pat Dalton- a doua sansa
- destinul
sper sa-ti placa!:*

| flofybee explică (pentru Gbss):

Ma refeream la un fel de dragoste in stil vechi nu in genul descrierii actului

| Gbss a răspuns (pentru flofybee):

Am inteles la ce te refereai si astea mi le-a recomandat o prietena. nu le-am citit. scuzele, scuzele mele big grin Pai cartile de Nicholas Sparks as spune. o plimbare de neuitat, draga John, nopti in Rodanthe si mai sunt. pe astea chiar le-am cititwinking