| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o replica tare de agatat fete.La cea mai tare dau funda!

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Hei, hei...
De ce nu incerci sa fii original?
Crezi ca fetei aleia ii va placea sa o iei cu "papusa, sau alte replici deja expirate?
Fii tu insuti si arata-ti sentimentele.
Mie nu mi-ar placea sa vina cineva la mine cu replici de pe net. M-ar scarbii!
Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" de ce nu mai sunat? scuze, te-am confundat cu o fosta iubita" tonguetongue

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mai bine incerci sa fii original, sa vorbesti frumos, nu cred ca fetelor le place sa vii la ele cu tot felul de replici banale, chiar ar fi ciudat.

| Odysea a răspuns:

Incearca sa fii original. Nu o lua cu ''papusa'' sau ''pisi '' sau cate replici de astea. Sigur ca nu ii va placea.

| jojojojome546 a răspuns:

Pai nu stiu ca sa zic de replici e bine sa fii natural cat de cat dar daca tot vrei o replica ar merge: Tu esti fata aia frumoasa care o vad zilnic? Sa mai vobim si noi! intreab-o de facebook sau mess sau ce ai si vezi in continuare daca te place si ea si cum reactioneaza! succes happy