| alexXxa_4040 a întrebat:

Cine stie sa traduca o melodie corect din spaniola in romana? Dar nu cu google traducere.

http://www.youtube.com/watch?v=lJEUWP6_374

Ricky Martin - Frío ft. Wisin & Yandel

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pot s-o traduc,vad ca nu's puse pe net versurile in romanathinking
ref:
ce frumoasa esti, imi amintesti de valurile marii, eu niciodata nu uit cum in acea zi dnoi 2 am inceput sa ne iubim,daca as putea cere o dorinta as vrea sa nu fie asa,esti cea pe care niciodata nu o uit,atat de speciala pentru mine

si vreau sa-ti marturisesc ca...un sarut a fost suficient ca sa ma indragostesc de tine,promisiunile mele sunt vinovatele ca te-ai indragostit de mine,in adancul sufletului meu e un gol si iti cer iertare
pentru ce sa ma plimb singur? pentru ce sa traiesc singur? singur nu exista dragoste
refernul apoi

sunt timid,o stiu,vreau sa ti-o spun bine,chiar daca nu putem fi,eu t eiubesc tu ma iubesti al fel,intelege ca sufletul meu nu mai poate sa se prefaca,si tu imi dai soarele dimineata
refrenul...

ca piacturile de ploaie si vantul,si tu,tu ma inclazesti cand imi e frig,frig oh oh,frig oh oh,simt frica daca raman fara tine,simt ca si cum m-ar injugnhia in piept,incerc sa te sterg din mintea mea si ma incurc,stiu ca tu esti religia si crezul meu,dar nu stiu daca viata mea are puteri,esti persoana care ma duce pe alte taramuri,dar dispari din pat zicand ca te doare,si e rece ca zapada,rece,rece,ca piacturile de ploaie aduse de vant, si tu ma incalesti cand simt frig, frig...

iar refrenul.

A durat cevalaughing