| BabyBugsBunny a întrebat:

Cine stie un site ceva de facut tema ca pentru mine cls a 5 poate fi din cand in cand cam dificila stiu ca pare exagerat dar vreau sa incerc lasati aici mesaj sau gm.alexrotonguetongue deci imi dati?

1 răspuns:
| heise a răspuns:

A 5 e grea? What?! Vezi sa nu te cred, atunci gandeste-te cum e cu radiacal la matematica si cum e sa iti dea profa sa inveti vreo 4 pagini + cam vreo doua pagini ca tema + la istorie sa faci conspecte de 4-5 foi. Incerca sa fii atent/a la ore si daca nu intelegi sa rogi profesorul sau profesoara sa iti mai explice odata sau un coleg mai inteligent. Si fa exercitii suplimentare sa vezi ca si alea au rolul lor totusi.