| tizy a întrebat:

Cine stie unde pot gasi pirce fals in cluj? de buza... nas... limba... orice. UNDEEE? mersiihappy

3 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

Si eu sunt din Cluj, apai asta chiar nu stiu
straight face.

EuSiAtat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga tizy se pare ca dorinta ta de a face pierce e la fel ca obiectul intrebarii, adica 'fals'. Singurul lucru adevarat in intrebarea privind un 'atelier' de pierce fals in Cluj este dorinta ta de a epata prin fite. Cauta sa te impui si sa te faci remarcat/a prin creier. Oricum cei care s-ar da pe spate vazandu-te cu pierce in nas sau spranceana ar valora cam tot atat cat interventia in sine, adica vreo 50 cel mult 100 de RON. Chiar iti doresti admiratia unor indivizi atat de ieftini?

Răspuns utilizator avertizat