| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi un studio de inregistrari in arad? sau un concurs de voce in timisoara? ca cel la care a castigat miruna! ca am o voce foare frumoasa si as vrea sa le arat si altora! cine stie sa ma contacteze la id-ul asta-crazypunkgeanina! va rog sa-mi trimiteti un raspuns cat mai repede!

2 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Daca vrei sa le arati si altora vocea ta, du-te la bucuresti la romanii au talent.sa la vreau impresar.succes bafta