| SilviaGeorgianaa a întrebat:

Ce este fericirea pentru voi?

Cel mai frumos raspuns primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| Bogdanel97 a răspuns:

Un lucru foarte frumos pe care nu prea pot sa il explic in cuvinte. De exemplu: ei: fericirea este starea pe care o traieste omul atunci cand a simtit ca iubirea ii este impartasita si de cealalta jumatate a lui. Fericirea pentru mine este un cuvant pe care nu il pot explica...doar atat pot: SA O SIMT! happy

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mmmm,eu vad fericirea ceva in genu... " Mirosul de dupa ploaie"

| RexCuParuCret a răspuns:

Ceva ce nu se cumpara sau se vinde si se gaseste foarte greu, putini oameni au gustat adevarata fericire.

| apademasa a răspuns:

Fericirea mea ar fi un 10 la mate.a ta?