| simplegirl2 a întrebat:

Cine vrea sa facem un grup fe Facebook sa vb despre păreri, opinii relatii?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pierdere de timp cu niste anonimi,socializarea virtuala duce la anexitate,depresie,obezitate,compulsivitate,stres,nervi, e timp pierdut aiurea,te contrazici cu toti, si ce folos are, fiecare ramane cu parerea lui, da e bine sa afli, dar asta poti si aici adauga o intrebare si iti vom raspunde

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Ai încercat Ray? Depinde de persoane; dacă sunt Mao deschise la vb și dacă înțeleg moțiunea de gruphappy

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Am incercat si numa dezamagiri, timp pierdut, am pierdut vara aiurea pe discord, acum am creat un canal de dezvoltare personala sa vad daca pot ajuta pe cineva, nu are rost sa te contrazici cu toti

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Pana la urma ai facut?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e bună ideea să vorbim discuții. Dar dacă încerci pe Facebook, toată lumea asta face acolo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa tina ideea, asa ca las-o balta.

| simplegirl2 explică (pentru DoarBogdan):

Știi tu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru simplegirl2):

Da. Chiar stiu big grin