| Panda a întrebat:

Cineva ma tot suna cu necunoscut, si nu stiu cum sa aflu numarul, va rog stie careva?

3 răspunsuri:
| cutie a răspuns:

winking habar nu amlaughingDc te supara poti sa ii deschizi si sa ii inchizi si el consuma banihappyfara sa vorbeasca nimic happypa!

| raluca_2686 a răspuns:

Am auzit ca exista detector pentru asta alta posibilitate nu stiu.

| BeatriceRamo a răspuns:

Suni la servicii clienti si intrebi de nr dar vezi ca acest lucru nu se poate daca nu esti pe abonament si eu am incercat si aia mi-a zis cctrebuie sa fiu pe abonament ca sa pot afla numarulstraight face altfel nu poti afla nrstraight face