| Nimeni20192018 a întrebat:

Cineva mi-a șters cererea de prietenie pe Facebook și i-am dat un mesaj. Cum pot vedea cand il citește?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti-a fost inca destul de clar ca nu te vrea de prieten pe FB, odata ce ti-a sters cererea?
La ce Dumnezeu va milogiti de unii, trimitand mesaje, daca ei va arata clar, ca nu va vor de prieteni?
Invatati sa acceptati realitatea, indiferent ca nu va convine, ca asta este lumea in care traim si nu putem impune nimanui, sa ne placa, sau sa ne accepte de prieten.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îl ai la prieteni nu prea ai cum să vezi când îți citește mesajul.
Poate să vadă mesajul și să nu accepte cererea de mesaj iar în cazul acesta ție nu îți apare nimic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu poți să vezi până nu îți acceptă cererea de mesaj. Atunci apare seen-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare "Seen" sub mesajul pe care l-ai trimis. Atunci inseamna ca l-a vazut.