| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma mastutbez de la 8 ani am sa sufer cand o sa fiu adult?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o sa suferi dar devi un obsedat de masturbare

| AikkoxD a răspuns:

Da, o să-ţi cadă puţa.

| Dizzyz a răspuns:

Esti batut in cap fratele meu.la 8 ani sa te masturbezi?
N-am pomenit asa ceva!

| mikilaina a răspuns:

Nu conteaza de la ce varsta ai inceput sa te masturbezi, faza este ca in functie de frecventa si mai ales daca in acest timp nu ai si o partenera sexuala veti incepe sa nu mai simti placere vaginala, poate vor aparea episoade de ejaculare precoce. Tot ce este mult strica. Poate ca ar trebuie sa vorbesti cu un sexolog, sa iti ofere mai multe informatii, sa te indrume, sa te faca sa intelegi ce este cu masturbarea s.a Pentru a ramane in anonimat poti accesa topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Astfel, de la tine de acasa vei afla lucruri ca te vor ajuta pe viitor, te vei intelege si te vei cunoaste mai bine. Nu lasa timpul sa treaca in devafoarea ta, consecinte vor fi sigur

| ElHombre2000 a răspuns:

NU da la primul act sexual nu smti nimicwinking!

| h3r a răspuns:

Da, de "schizofrenie".

Pune mana si invata, chiar daca esti in vacanta. Uita-te la desene, habar n-am.

| stef112 a răspuns:

Nu frate nu patesti nimic.da cine va baga in cap la toti ca aveti de suferit daca va frecati salamu'...nu patesti nimic frate dai cu incredere.

| elenusa12 a răspuns:

Nu, dar esti nebun, asa in curand o sa fi gay, sau asa o sa te considere lumea.

| AtAkUs a răspuns:

Fratele meu esti nebun la cap la 8 ani... unde a mai ajuns si lumea asta

| BadSoGooD a răspuns:

O sa ti se ofileasca **** si o sa pice jos.
Se rezovla cu putina apa.
Il uzi de la radacina si o sa se faca mare si frumos.

| Barbie69 a răspuns:

La 8 ani? esti nebun fraterolling on the floor)?

| Andrei500 a răspuns:

Haideti prieteni am pus o intrebare din minte ca m-am plictisit si nu e adevarat ca am facut aia hai salut la toti

| 1Lion a răspuns:

Da o sa ti se lungeasca penisul si o sa iti tremure mana(lumea o sa strige dupa tine, uite labaru,