| 000M1ha3la a întrebat:

Cn este din Radauti,Suceava, ar putea sami recamande un liceu?

2 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Eu sunt din Radauti, am terminat liceul la Colegiul Tehnic Radauti.
Ce-l mai bun liceu este acesta pentru ca celelalte 2 licee sunt foarte proaste in sensul ca.
Agricolul este plin de tarai, prostia domina acolo iar Hurmuzachii acolo se dau ore la greu, deci acolo la fiecare materie trebuie sa mergi cu miloaga la profesori ca sa iei ore ca sa te poata trece.
Indiferent ca sti ca nu sti daca nu ii iei ore la materia respectiva te arde la note de n-ai sa mai sti cum sa-ti scoti media.
In rest in Suceava? Pai nu-ti recomand Nr 4 ca acolo profesorii sunt putin crizati, daca vrei sa mergi la suceava du-te la Nr2, pot sa spun ca acolo dai de rai happy
Acolo a fost sora mea si crede-ma ca numai scoala nu se face, poti sa pleci de la ore fara sa fi absentat, profesorii sunt tare de treaba pana si profesorul de religie il vedeai cu berea in mana la o terasa impreuna cu elevele tongue deci acolo e super fain.
Ma rog eu ti-a spune sa alegi Nr2 cumva daca mergi in suceava, dar daca esti din Radauti eu zic sa alegi Colegiul Tehnic si nici un caz agricol sau hurmu.
Crede-ma ca ai sa fi multumit, eu am avut 2 surori care au facut la suceava si eu in radauti, stiu toti prietenii mei care au facut in radauti si stiu ce a fost bun in suceava.

| 000M1ha3la explică (pentru 5a):

Pai eu tot la colegiul tehnic am pus optiunile acum sper sa intru acolo, ca din cate am auzit si eu tot el este cel mai bun din Radauti, sa speram ca intru acolo, si mersi de sfat happy